Skrivbord Engelsk stil

611563

SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, stomme i lackerad ek med 3 lådor i sargen, skrivskiva i grönt skinn, beslag och hörn i patinerad mässing, höjd ca 78 cm, skivans mått ca 90x48 cm

Bruksslitage

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 6

Skrivbord Engelsk stil

Budhistorik (12 bud)
4619363
3 400
4619362
3 200
4619360
4619361
2 800
4619360
2 400

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.