Matta

611542

MATTA, Röllakan, 1900-tal, signerad SW, Sofia Widén, ca 222x163 cm

Slitage, fläckar

Mattor/Textilier

Matta

Budhistorik (6 bud)
4607469
550
4618900
500
4607469
450
4608822
4607469

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.