Ram

611527

RAM, 1800-talets början, fanerad med mahogny, tryck föreställande fransk herold, innermått ca 51x37,5 yttermått 65x51 cm

Fanerbortfall i nederkant

Diverse, Hem, Konst

Tavelvagn 1

Ram

Budhistorik (11 bud)
4619772
750
4619767
700
4619760
650
4619764
650
4619760
600

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.