Religöst motiv

611518

VÄGGRELIEF, H.C. Brix, Eneret, Danmark sent 1800-tal, Jesus och 12 apostlar, stenmassa, rammått ca 62x56 cm

Ramskador

Konst, Äldre måleri

Religöst motiv

Budhistorik (17 bud)
4619189
1 700
4619184
1 600
4619173
4619169
1 400
4619164
1 300

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.