Lars Gynning oljemålning

611515

LARS GYNNING (1920-2003): Komposition, signerad och daterad, olja på duk, osignerad, ca 48x38 cm

Fack 22

Lars Gynning oljemålning

Budhistorik (11 bud)
4610449
900
4617646
850
4610449
4613587
750
4610449
600

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.