Porträtt

611513

MARTIN ARONSSON-LILJEGRAL (1900-tal) August Strindberg efter Richard Berg, signerad och daterad 1919, olja på duk, ca 56x66 cm

Dubblerad

Rum 4

Porträtt

Budhistorik (22 bud)
4618790
1 700
4616863
1 600
4616704
4611258
1 400
4616702
1 300

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.