Anton Genberg

611508

ANTON GENBERG (1862-1939): Jämtländskt landskap, (sannolikt med Åreskutan), signerad och daterad A Genberg 1920, olja på duk, ca 48x72 cm

Fack 6

Anton Genberg

Budhistorik (18 bud)
4618712
7 000
4618725
6 800
4618712
6 400
4618187
6 200
4616382
6 000

Slutpris SEK:
7 000
676 EUR, 767 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.