Oljemålning

611507

BENGT-OLLE OLDINGER (1911-1988): Strandmotiv, signerad BengtOlle, olja på duk, ca 53x64 cm

Fack 3

Oljemålning

Budhistorik (4 bud)

4616651
900
4618450
850
4616651
4613322

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.