Oljemålning

611505

CARL GABRIEL WADELL (1865-1909): Porträtt av Oscar II, signerad och daterad C G Wadell 1899, olja på duk, ca 82x63 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Oljemålning

Budhistorik (16 bud)
4619331
3 800
4619333
3 600
4619331
3 400
4619286
3 200
4618603

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.