Oljmålning

611501

BENGT-OLLE OLDINGER (1911-1988): Landskap, signerad BengtOlle, olja på duk, ca 81x100 cm

Fack 6

Oljmålning

Budhistorik (11 bud)
4612942
1 700
4618443
1 600
4612942
4618433
4612942
750

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.