Vas O. Limsek

611495

VAS, graalteknik i orange och svart med bisonoxar, signerad O Limsek 2001 Sweden, höjd 25 cm

Bruksslitage, litet nagg under fot

Glas, Konstglas

Vas O. Limsek

Budhistorik (15 bud)
4618474
4618456
4618471
4618456
750
4618470
700

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.