Joakim Allgulander färglitografi

611488

JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Moonwalkers", signerad Joakim Allgulander, numrerad 65/240, färglitografi, ca 42x59 cm

Konst, Grafik, Nutida

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (10 bud)
4618667
1 600
4617475
4617653
4617475
1 400
4617652
1 300

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.