Dinky Toys modellbilar

611487

DINKY TOYS MODELLBILAR, 10 st Frankrike, 1950-60-tal, bestående av Simca 1500 nr 523, Citroen 3 CV nr 557, Panhard 24 nr 524, Ford Taunus 12M nr 538, Mercedes Benz 300 SE nr 533, Opel Kadett nr 540, Simca 1500 nr 523, Peugeot 204 nr 510, Renault 4L nr 518, BMW 1500 nr 534

Obetydliga skador

Leksaker, Diverse

Dinky Toys modellbilar

Budhistorik (28 bud)
4633483
3 800
4633429
3 600
4630122
3 400
4630122
2 600
4629769
2 400

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.