Kulturhistorisk leksikon Norge

611484

KULTURHISTORISK LEKSIKON, 22 band, Gyldendal Norsk Förlag, Oslo 1950/60-tal, "for nordisk middelalder", Trygve Knudsen, Hallvard Lie, Johan Schreiner och Didrik Arup Seip, ca 26x18 cm

Slitage

Böcker/Kartor, Konst- och kulturhistoria, Allmoge

Budhistorik (14 bud)
4612757
950
4612914
900
4612757
850
4612913
4612757
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.