Stolar

611479

STOLAR, 1 par, Louis XVI-stil, 1800-tal, sitthöjd ca 45 cm

Slitage. skador, lös klädsel

Möbler, Stolar

Rum 21

Stolar

Budhistorik (17 bud)
4619330
1 300
4619324
4619114
4618945
4618726
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.