John Ivar Berg akrylmålning

611477

JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Hängande bläckfisk", monogramsignerad samt daterad 67, akryl på duk, ca 66x55 cm

Fack 44

John Ivar Berg akrylmålning

Budhistorik (6 bud)
4616299
950
4606382
750
4606381
600
4606380
500
4606378

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.