Jardiniere Fischer Budapest

611476

JARDINIERE, keramik, förgylld och handmålad, Fischer Budapest, flankerad med putti, höjd 24 cm, längd 41 cm

Spricka, lagning, nagg

Keramik/Porslin

Jardiniere Fischer Budapest

Budhistorik (11 bud)
4618274
4618239
750
4618053
700
4618232
650
4618053
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.