Oidentifierad konstnär, 1700/1800-tal

611475

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1700/1800-tal, Porträtt av läsande kvinna, olja på duk, 76x63 cm

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (31 bud)
4618270
9 400
4615113
9 200
4615113
9 000
4618269
8 800
4615113
8 600

Slutpris SEK:
9 400
947 EUR, 1 075 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.