Cark Malmsten vitrinskåp Undantaget

611473

CARL MALMSTEN, "Undantaget", vitrinskåp, fanérat i mahogny, 1900-talets andra hälft, överstycke invändigt med 3 hyllplan i glas, utdragbar skiva, belysning, höjd ca 177, 96x37 cm, nyckel finns

Blekt, repor

Möbler, Skåp, byråer

Rum 7

Budhistorik (5 bud)
4618107
4617564
1 800
4617002
1 300
4615886
4601439

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.