John Ivar Berg oljemålning

611461

JOHN IVAR BERG (1916-2003): Stilleben, monogramsignerad, olja på duk, ca 71x51 cm

Fack 18

John Ivar Berg oljemålning

Budhistorik (16 bud)
4619231
4619180
1 400
4619229
1 400
4619180
1 300
4613486

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.