Armband fantasilänk

611459

ARMBAND, 14 k guld, fantasilänk, med otydliga stämplar, längd ca 19 cm, totalvikt ca 25.8 g

Bruksslitage

Guld/Smycken

Armband fantasilänk

Budhistorik (5 bud)
4650604
4 600
4650244
550
4646138
500
4644315
450
4643146

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:
5 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.