Bengt Olle Oldinger

611455

BENGT-OLLE OLDINGER (1911-1988): Strandmotiv, signerad BengtOlle, olja på duk, ca 80x135 cm

Lös ram

Rum 9

Bengt Olle Oldinger

Budhistorik (20 bud)
4623560
5 200
4623169
5 000
4623345
4 800
4623169
4 600
4623341
4 400

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.