Åkdyna Skåne 1800-tal

611450

ÅKDYNA, Skåne, 1800-talets andra hälft, ca 108x44 cm

Fläckar

Diverse, Allmoge, Mattor/Textilier

Monter 19

Åkdyna Skåne 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

4613347
550
4608638
500
4608638
4608509

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.