Fällbord 1700-tal barock

611442

FÄLLBORD, furu, 1700-tal, barock, spiralvriden pelarfot med tredelat avslut, skivans baksida marmorerad, höjd ca 75, 82x56 cm, uppfällt ca 123 cm

Slitage, lagningar

Möbler, Övriga möbler, Allmoge

Rum 22

Fällbord 1700-tal barock

Budhistorik (18 bud)
4621349
1 400
4621347
1 300
4621340
4603917
4621339

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.