Anders Zorn

611438

ANDERS ZORN (1860-1920): "Oscar II", 1898, I état, signerad Zorn, etsning, ca 24,5x18 cm

LITTERATUR: Asplund nr. 132, ZG 132

Gulnad, med dedikation

Kundcenter

Anders Zorn

Budhistorik (38 bud)
4625129
10 500
4625134
10 000
4625129
9 800
4625127
9 600
4625121
9 400

Slutpris SEK:
10 500
1 013 EUR, 1 151 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.