Damfickur i 18 k guld

611437

FICKUR, 18 k guld, 1900-talets början, vitemaljerad urtavla med arabiska siffror, innerlock i metall, cylindergång, diameter 33 mm, vikt ca 34,8 g

Går ej vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, glas med nagg

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Damfickur i 18 k guld

Budhistorik (16 bud)
4618348
1 900
4618343
1 800
4618347
1 800
4618343
1 700
4618341
1 600

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.