Carl Johansson

611436

CARL JOHANSSON (1863-1944), Signerad och daterad Carl Johansson 1938. Olja på duk, 29 x 39 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Carl Johansson

Budhistorik (13 bud)
4619047
5 400
4619050
5 200
4619047
4 400
4611922
4 200
4610724

Slutpris SEK:
5 400
521 EUR, 592 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.