Golvarmatur Böhlmarks

611421

BÖHLMARKS, golvarmatur, nummermärkt 15600, upplightkupa i opakt glas, lindad stång med skinnimitation, stång och fot mässing, höjd inklusive textil skärm ca 174 cm

Kupa med nagg, slitage

Belysning, Golvlampor

Rum 4

Golvarmatur Böhlmarks

Budhistorik (9 bud)
4621699
950
4621625
900
4621605
850
4621519
4621518
750

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.