John Ivar Berg oljemålning

611417

JOHN IVAR BERG (1916-2003): Porträtt föreställande Tyko Berg, signerad samt daterad 38, olja på duk, ca 72x55 cm

En reva i duken

Konst, Äldre måleri

Fack 22

John Ivar Berg oljemålning

Budhistorik (8 bud)
4614049
3 200
4618825
4614049
2 800
4618824
2 600
4614049
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.