John Ivar Berg oljemålning

611414

JOHN IVAR BERG (1916-2003): Landskap, signerad samt daterad 41, olja på duk, ca 50x66 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 21

John Ivar Berg oljemålning

Budhistorik (2 bud)

4617704
650
4602248

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.