Ytterfoder

611413

GUSTAVSBERG och RÖRSTRAND, ytterfoder 2 st, varav av ett Wilhelm Kåge, höjd ca 17 resp. 24 cm

Bruksslitage, sprickor och krackeleringar

Keramik/Porslin

Rum 7

Ytterfoder

Budhistorik (1 bud)

4620319
2019-02-05 23:48:34

2019-02-07 kl 20:02
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.