Byrå NK

611410

BYRÅ, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, 3-lådig, skyltmärkt Nordiska Kompaniet, profilerad skiva i marmor, dragbeslag i mässing, intarsiadekor, höjd ca 80, 94x56 cm

Mindre slitage/märken

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Byrå NK

Budhistorik (18 bud)
4623716
4 400
4623715
4 200
4623711
4623708
3 800
4623700
3 600

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.