Kenneth Bergenblad kontorsstol Hercules

611388

KENNETH BERGENBLAD, "Hercules", kontorsstol, Dux, förkromad benställning på hjul, klädsel i djuphäftat skinn, snurr- och vippfunktion, höjd ca 106 cm

Kraftigt bruksslitage, skador på skinnet på armlänen

Möbler, Kontorsmöbler

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (3 bud)

4612967
4602981
4601527

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.