Johan Rudolf Bonnet

611387

JOHAN RUDOLF BONNET (1895-1978), "Giovannina", krita på papper, signerad och daterad 1959, bildstrl 48x33,5 cm

Johan Rudolf Bonnet

Budhistorik (16 bud)
4618602
1 800
4619296
1 700
4618602
1 600
4619174
4618602

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.