Ytterfoder Rörstrand

611377

RÖRSTRAND, ytterfoder, 1800-talets slut, nyrokoko, porslin, höjd ca 33, diameter 47,5 cm

Krackeleringar

Keramik/Porslin

Rum 7

Ytterfoder Rörstrand

Budhistorik (4 bud)

4611562
450
4611661
4611562
4608582

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.