Soffbord

611376

SOFFBORD, 1900-talets första hälft, med svart marmorskiva, stomme i betsat lövträ med skuren dekor av lejon, höjd ca 65, diameter 75 cm

Slitagem, skadad skiva

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 3

Soffbord

Budhistorik (20 bud)
4625078
4625075
1 900
4625053
1 800
4625047
1 700
4624894
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.