Vilstol / solsäng rotting 1900-tal

611375

VILSTOL / SOLSÄNG, rotting, 1900-tal, blommig klädsel, armlän med förvaring och glashållare, ställbar rygg, längd ca 210 cm

Slitage, skador, kompletterade armlän

Möbler, Övriga möbler, Design

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (18 bud)
4626099
3 400
4624488
3 200
4626096
3 200
4624488
2 800
4625784
2 600

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.