Alfred Wetterström oljemålning

611374

ALFRED WETTERSTRÖM (1863-1934): Landskap med björkar, signerad och daterad Alf Wettersrom 09,, olja på duk, ca 99x65 cm

Hål dukskada

Tavelvagn 2

Budhistorik (12 bud)
4615958
850
4615957
4615956
750
4615955
700
4615954
650

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.