Landskapsmålning

611372

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap med fors, osignerad, olja på pannå, ca 37x25 cm

Konst, Äldre måleri

Baltzarsgatan 6, Malmö

Landskapsmålning

Budhistorik (18 bud)
4619202
4619201
1 800
4619196
4619195
1 300
4619190

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.