Carl Kenzler oljemålning

611370

CARL KENZLER (Tyskland, 1872-1947): Vinterlandskap, signerad C Kenzler, olja på duk, 81x122 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 18

Carl Kenzler oljemålning

Budhistorik (7 bud)
4617926
4617923
4617764
500
4617763
450
4617762

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.