Blombord

611362

BLOMBORD, 1900-talets första hälft, gustavianskt stil, gråbemålat, lös insats i plåt av zink, höjd ca 65, 125x25 cm

Slitage, färgbrotfall, insats med bucklor

Möbler, Övriga möbler

Rum 14

Blombord

Budhistorik (14 bud)
4623816
4619417
4623814
4619417
1 900
4623810
1 800

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.