Nattduksbord

611357

NATTDUKSBORD, 1 par, 1900-talets början, fanérade i betsad björk, lådor samt skåp, inläggningar i olika träslag på dörrarna, skivor i vit marmor, beslag i mässing, höjd 76,5 , 40x40 cm

Slitage, märken och repor

Möbler, Skåp, byråer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Nattduksbord

Budhistorik (22 bud)
4612311
4 200
4622484
4612311
3 800
4622431
3 600
4612311
3 400

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.