Säng Grange

611353

GRANGE, säng, Frankrike, 1900-talets slut, fanérad i körsbär, bäddmått ca 180 cm

Bruksslitage, fläckar

Möbler, Övriga möbler

Rum 6

Säng Grange

Budhistorik (11 bud)
4618058
5 200
4618035
5 000
4618035
4 400
4616260
4 200
4616260
2 800

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.