Karl Tirén oljemålning

611347

KARL TIRÉN (1869-1955): Fjällandskap, signerad K Tirén och daterad 1898, olja på pannå, ca 69 x 54 cm

Smärre slitage

Konst, Äldre måleri

Fack 42

Karl Tirén oljemålning

Budhistorik (4 bud)

4624781
4607430
550
4607428
500
4605901

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.