Harry Wichmann oljemålningar

611342

HARRY WICHMANN (1916-1993): (4) Varierande motiv, landskap, interiörer mm, signerade och delvis daterad (68 resp 91), olja på pannå, ca 9,5-19x11-23 cm

Harry Wichmann oljemålningar

Budhistorik (3 bud)

4618224
1 300
4618221
4601259

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.