Diorama

611335

SKEPPSMODELL, 1900-tal, fyrmastad bark, bemålat trä, träsegel, på skulpterat hav, i diorama med kust och fyr, vitrinens höjd ca 51 cm, ca 73x20 cm

Smärre skador på vitrinens utsida, vitrinen saknar glas

Nautica/Technica

Rum 4

Diorama

Budhistorik (7 bud)
4604179
950
4614405
900
4604179
850
4604584
4604179
750

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.