Stolar 1 par 1700-tal

611318

STOLAR, 1 par, rödmålad furu, senbarock, 1700-talets första hälft, tassfötter, sitthöjd 48, sittdjup 35, höjd ca 118 cm

Orangrepp, bruksslitage, renoverade, skador

Möbler, Stolar

Rum 5

Stolar 1 par 1700-tal

Budhistorik (12 bud)
4619720
2 400
4619404
4605076
4615044
4605076
1 900

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.