Monica Förster soffbord "Breeze"

611316

MONICA FÖRSTER (född 1966): "Breeze", soffbord, Swedese, stomme i svartlackerad metall, skiva i laserad ask, diameter ca 80 cm, höjd ca 41 cm

Slitage, smärre kantskador

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 22

Monica Förster soffbord

Budhistorik (32 bud)
4618579
3 200
4619013
4618579
2 800
4618590
2 600
4618579
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.