Peter Dahl färglitografi

611312

PETER DAHL (född 1934): signerad Peter Dahl -78, färglitografi, 79/260, ca 55x41 cm

Ej examinerad ur ramen

Konst, Nutida

Fack 24

Peter Dahl färglitografi
Budhistorik (1 bud)

4617744
2019-02-05 07:53:57

2019-02-05 kl 14:16
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.