Lisa Larson reliefer

611298

LISA LARSON (född 1931), reliefer, 3 st, Gustavsberg, glaserat stengods, med motiv av en löv, en solros och fåglar, stämpelsignerade Lisa L Gustavsberg, ca 22.5x22.5 cm

Smärre slitage

Keramik/Porslin

Monter 2

Lisa Larson reliefer

Budhistorik (16 bud)
4624702
2 800
4623249
2 600
4624700
2 400
4623249
4624697

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.